Data publikacji: 25 marca 2021

Wykład prof. dr hab. Marka Niezgódki: „Transformacja cyfrowa w nauce – czas cyfrowej medycyny”

Szanowni Państwo,
Centrum Cyfrowej Nauki i Technologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie ma ogromny zaszczyt zaprosić na wykład prof. dr hab. Marka Niezgódki pt.: „Transformacja cyfrowa w nauce – czas cyfrowej medycyny” wszystkich zainteresowanych nowymi trendami w rozwoju nauki, w tym medycyny cyfrowej.

fot. Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Perspektywa zwiększenia precyzji i szybkości diagnozowania z wykorzystaniem cyfrowych urządzeń brzmi obiecująco, a bazy danych wspierane algorytmami stanowią dowód na globalną rewolucję cyfrową. Jednak czy algorytmy wiedzą wszystko? Jak nas lepiej leczyć? Czy filar cyfrowej medycyny i nauki może rozwijać się bez barier? Jak pokonać zagrożenia środowiskowe i klimatyczne w rozwoju cyfrowej nauki?

Jeśli interesuje Państwa odpowiedź na te nurtujące pytania, serdecznie zapraszamy do obejrzenia wykładu, który odbędzie się 29 marca 2021, o godzinie 12:00.

Obejrzyj transmisję wykładu w serwisie Facebook

Czas trwania wykładu: około 60 minut

Istnieje również możliwość osobistego wzięcia udziału. Wykład odbędzie się w Auli Rektoratu na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie (parter; dopuszczalna ilość uczestników: 70 osób w warunkach covidowych).

O wykładowcy